Depolama

Eşyalarınızı kullandığınız ya da kullanmadığınız diye kabaca ikiye ayırabilirsiniz. Kullandığınız eşyalar her an elinizin altında durabilirken, kullanmadığınız eşyalar için ise güvenilir bir depoya ihtiyaç duyabilirsiniz.   Bunun yanında oturduğunuz evi boşaltmak, bir müddet farklı bir şehirde yaşamak durumunda kalabilirsiniz, eşyaya ihtiyacınız yoksa mevcut eşyalar için de bir depo gerekebilir. Gördüğünüz gibi, depolama faaliyetleri, nakliye firmalarının sıklıkla hizmet olarak sunduğu bir kategoridir. Depolama hizmetlerine talep sanıldığından da fazladır.

Sektörde bu ihtiyacı gören kurumsal nitelikte hizmet sunan firmamız Horoz Taşımacılık, ihtiyaç duyduğunuz güvenilir depolama hizmetini de sunuyor. Yasal prosedüreler ışığında eşyalarınız güvenilir şekilde depolanıyor ve dilediğiniz süre boyunca saklanabiliyor.

Eşya depolama faaliyetleri gerekli altyapıya sahip olmayı şart koşar. Küf, nem ve rutubetin olmadığı güvenilir depolar bulmak, eşyalarınızı burada bulunduğu sürece korumak bizim görevimizdir. Eşyalarınız için depo ihtiyacınız varsa, profesyonel biçimde bu işi yürüten firmamız ile iletişim sağlayınız.

Hizmetimiz kapsamında, belirlediğiniz her tülü eşya evinizden güvenilir biçimde alınır. Yüksek plazalarda bulunan depolarımıza ulaştırılır. Burada buluna kafesli bölmelere koyularak, dilediğiniz süre boyunca saklanır. Kesinlikle rutubet, küf ve nem gibi dış etkenlerden korunur.

Depolama hizmetleri için size oldukça makul fiyatlar sunarız. Eşyalarınızı dilediğiniz zaman kontrol edebilir, almak istediğiniz parçalar olursa raflı sistemler sayesinde kolaylıkla gelip teslim alabilirsiniz. Depolarımız son derece temiz ve hijyenik tutulur.

Eşyalarınızın kullanılmayan parçaları size yük oluşturmasın, güvenilir ve temiz şekilde yapılan depolama faaliyetlerimizle yüklerinizden kurtulabilir, hafifleyebilirsiniz. Eşyanızı koyun ve anahtarı teslim alın. Aklınız kalmadan, güvenilir depolama hizmetini Horoz Taşımacılık olarak bizden alabilirsiniz.

Çok daha detaylı bilgi için firma yetkililerimiz ile iletişime geçerek, depolama sürecini başlatabilirsiniz. Referansı yüksek firmamız, nakil işlemleri için hasarsız hizmet sunar. Aynı hassasiyet depolama işlemleri içinde söz konusudur.

Sahip olduğunuz eşyalarınızı, güvenilir ellere teslim etmek istiyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz. İstanbul’da bu anlamda hu kalite de hizmet sunan ve en makul fiyatlara sahip firmayızdır. İçiniz rahat olsun, Horoz Taşımacılık sizin ihtiyaçlarınız için 25 yıldır çalışıyor ve çalışmaya devam edecektir.