Evden Eve Nakliyat

Horoz Taşımacılık olarak İstanbul merkezli evden eve nakliye hizmetlerinin aranan yüzüyüz. Ev taşımanın o ağır yükünü omuzlarınızdan almak bizim görevimizdir.  25 yıldır sektörün öncülerinden olduk, bugün olduğumuz yere kaliteli hizmetimizi kuşaktan kuşağa aktarma gayreti ile geldik. İstanbul başta olmak üzere her mesafedeki il için nakliye hizmeti veriyoruz. Evinizi sizden nasıl teslim aldıysak aynı özenle yerleştiriyor, yarınlarınızın inşasında görev alıyoruz. İçiniz rahat olsun, Horoz Taşımacılık sizin için çalışıyor.

Zordur bir evden ayrılıp bir diğerine geçmek, hem duygusal zorlukları vardır hem de fiziki şartlar sizi zorlayabilir. Kendinizi bu kadar yormayın, evinizi olduğu gibi taşıyacak olan ekibimizle tanışın. “Eşyalarım zarar gördü, dilediğim gibi monte edilmedi, kırıldı çizildi.” Korkusuyla taşınmaya son! Eviniz emanetimizdir düsturuyla hareket ediyor, evlerinizi güvenle taşıyoruz.

Taşıma konusunda deneyimli ekibimizde, montaj ve kurulum içinde deneyimli elemanlarımız bulunur. Kırılma dökülme pek karşılaştığımız durumlar olmasa da her ihtimale karşın eşyalarınızı sigortalı biçimde taşıyor ve yeni hayatınıza yerleştiriyoruz.

Ev taşımacılığı, nakliye firmamızın en çok tercih edilen hizmetlerinden biridir. Oldukça stresli bir süreç olan bu yolculukta sizi anlayan bir ekibe ihtiyaç duymanız normaldir. Tecrübeli ve donanımlı ekibimize eşlik eden son teknoloji ekipmanlarımızla, güven, değer ve mutluluk taşıyoruz.

Siz, siz olun, kısa mesafe dahi olsa güven vermeyen, gerekli taşıma belgelerine sahip olmayan yerlere taşıma işlemi yaptırmayınız. Güven duymayınız. Ekip olarak, sigortalı ve güvenceli biçimde taşıma faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Hataya yer vermeyecek bir çalışma stilimiz vardır.

Kalite çıtamız yüksektir ancak müşterilerimiz fiyatlarımıza biraz şaşırabilir. Yüksek kaliteyi makul fiyatlara bulmanız gerçekten zordur. En büyük amacımız, nakliye hizmetlerine herkesin ulaşabilmesidir. Bu sebeple kaliteli hizmeti, uygun fiyatlarla müşterimize sunuyoruz.

İhtiyaç duyduğunuz her an asansörlü taşımacılıkta talep edebilirsiniz. Kullanmış olduğumuz asansör sistemleri son teknoloji ile donatılmış, tehlike arz etmeyen yeni araçlardır. Biz evinizi taşıyalım, nasıl aldıysak öyle yerleştirelim, siz de her şeyi bıraktığınız gibi bulun. Strese gerek yok, Horoz Taşımacılık, güven ve huzur taşıyor. Sizler, buna her zaman değersiniz!