Paketleme

Eşyalarınız taşınırken profesyonel biçimde paketlenmeleri oldukça önemlidir. Uzun mesafe ya da kısa mesafe fark etmeksizin taşınması gereken eşyalarınız her türlü kırılmaya, çizilmeye önlem alma amacıyla sağlam şekilde paketlenmelidir. Bunun için firmamız antibakteriyel özellikte, sağlıklı ambalajlar ve taşıma malzemeleri kullanmaktadır.

Eşyalarınız bizim için emanettir ve bu sebeple, taşıma işlemi yaparken zarar görmemeleri için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz, bunun için profesyonel nitelikte paketleme işlemi gerçekleştiriyoruz.  Eşyalarınız böylelikle daha sağlıklı ve güvenilir şekilde taşınmış oluyor, özellikle beyaz eşyalarınızın paketlenmesinde büyük bir titizlikle çalışıyoruz.

Sağlıklı ve güvenilir bir nakliye hizmeti için Horoz Taşımacılık ile iletişime geçebilirsiniz. Tüm müşterilerimiz oldukça memnun ve aldıkları hizmetten mutludur, eşya paketleme işlemleri özel korunaklı ambalaj malzeme ile yapılırken, her türlü özellikteki eşyanızın tamamı açıkta bırakılmadan bu malzeme ile sarılmaktadır ve gerek duyulan her eşya için de pat patlı ambalaj naylonu kullanılır.

Eşyalarınızı çizilme darbe ve kırılma gibi tüm olumsuz durumlardan korumak bizim ilk görevimizdir. Sarma işlemi yapılan malzeme steril şekilde kullanıma sunulur, eşyalarınız korumaya alınırken herhangi bir şekilde açıkta hiçbir kısım kalmaz ve paketleme işlemi tam bir şekilde yapılır.

Kırılacak eşyalar özellikle pat patlı ambalajla sarılır. Mobilyalarınız için ise özel korunaklı malzemeler kullanılır. Sunmuş olduğumuz bu paketleme hizmeti başta sizinle konuşmuş olduğumuz fiyata dâhildir. Ev eşyası paketleme hizmeti için sizden ekstra bir ücret talep etmiyoruz. Müşterilerimiz, özellikle beyaz eşyaları konusunda endişelenirken, sabitlenen bu eşyalar kaliteli eşya paketleme naylonlarıyla sarılarak güven altına alınmaktadır

Horoz Taşımacılık olarak en büyük kriterlerimizden birisi de güvendir, güveni sağlarken de eşyalarınızı nakliye işlemleri için sağlam şekilde paketlenmesine de önem veriyoruz, aksi takdirde hem eşyalarınız zarar görür hem de çabamız boşa çıkmış olur.

Her türlü nakliye işleminizde aklınızda hiçbir soru işareti kalmadan firmamız Horoz Taşımacılık ile iletişime geçebilirsiniz, aklınıza takılan diğer tüm soruları ise müşteri hizmetlerimiz üzerinden bize iletebilirsiniz. Sözleşmenizi yapmadan önce bilmeniz gereken ilk şey eşyalarınızın bizimle her zaman güven altında olduğudur.