Uluslararası Evden Eve Nakliyat

Hayatın bizleri nerelere çekeceği hiç belli olmaz. Horoz Taşımacılık olarak nakliye hizmetlerinizde yanınızdayız derken uluslararası nakliye hizmetlerini de pas geçmiyoruz. Donanımlı hizmetimizi, sizleri ülkeler arası taşırken de sunuyoruz.

Uluslararası evden eve nakliyat hizmetleri, insanların ev eşyalarını farklı bir ülkeye taşırken verilen hizmetlerdir. Bu hizmetlerin profesyonel bir ekip elinden çıkması ise şarttır. Basit bir taşıma işlemi olmayıp, gümrükleme, sigorta işlemleri, paketleme, ulaşılan ülkede teslimat şekli itibariyle yurtiçi evden eve nakliyattan farklı bir hizmettir.

Çok daha detaylı bilgiyi, taşınacağınız yeri de ifade ederek çağrı merkezlerimizden talep edebilirsiniz. Bizim için kalite asla değişmez ve evden eve nakliye hizmetlerimiz de uluslararası nakliye çalışmalarımız da aynı titizlikle yürütülecektir. Varmanız gereken ülke, hizmet alanımız içinde yer alıyorsa, evinize ulaşarak gerekli analizleri yapar ve size uygun bir fiyat çıkartırız.

Sözleşmeniz yapılır ve sigortalı biçimde taşıma süreciniz başlatılır. Sorunsuz hizmet en önemli taahhüdümüzdür. He aşama özenle planlanır. Uluslararası taşımacılık yaptıracak kişiler genellikle oldukça stresli olur. Eşyalarının akıbeti konusunda pek emin değildirler ancak firmamız ile çalışanlar hariç. Her aşama oldukça hassas şekilde yürütülür, eşyalarınızın nakliyesi güven altındadır.

Uluslararası evden eve nakliyat faaliyetleri ülkeler zati ev ve ofis eşyalarının taşınmasına verilen addır, unutmayınız bu hizmeti verecek olan firmaların mutlaka C3 belgesine sahip olması gerekir. Gerekli belgeleri sunamayan kişilere taşıma işlemi yaptırmayınız,

Zati eşya taşımacılığı, Horoz Taşımacılık bünyesinde sunmuş olduğumuz hizmetlerden sadece birisidir. Taşıma işlemleri içinde oldukça kapsamlı bir hizmet sayılan zati eşya taşımacılığında gümrük ile çalışılır. Yurt içine sağlanan taşımacılık faaliyetlerine göre uluslararası evden eve nakliyat faaliyetleri çok daha karmaşıktır.

Biz her türlü nakliye işi için profesyonel destek önerirken, yurt dışı taşıma işlemleri için bu profesyonellik şarttır. Sadece yurt dışına çıkış değil, yurt dışından geliş işlemleriniz içinde bizimle irtibat kurabilirsiniz. İşinizi şansa bırakmayın 25 yıldır bu işi yürüten firmamızdan destek talep ediniz. Yeni bir ülkede yeni bir hayata başlarken, ya da anavatanınıza dönüş için her zaman arkanızdayız.